تبلیغات
مرجع منابع نظامی و فناوری برترصفحه نخست ارتباط با ما آرشیو مطالب گالری عكس اخبار

Military

 

 

موضوعات

 

معرفی و بیو گرافی [253]
نیروی هوایی [484]
نیروی دریایی [237]
هوانیروز [113]
نیروی زمینی و زرهی [552]
توپ و توپخانه [58]
پدافند [55]
انواع موشک.راکت.اژدر [243]
پادشاه بمبها [3]
مخربترین بمبها [33]
برترین نیروهای ویژه دنیا [8]
کابوسی بنام هارپ!!!! [10]
دانشنامه گرافیکی [12]
عجایب دنیای نظامی!!! [13]
تاریخ,تاریخچه,وقایع [281]
همکاریهای نظامی [132]
مقایسه [13]
ایران عزیز [219]
بررسی,مقالات,مصاحبه,استراتژیک [1111]
آزمایشها [107]
اخبار [451]
هواپیماهای غیر نظامی [95]
گالری عکس [1730]
تسلیحات انفرادی [924]
در آینده [193]
فضا [137]
خودرو [9]
منابع [1]

 

لینک دوستان

 

**مجله تخصصی جنگ افزار**
**قالب حرفه ای و رایگان**
یک قدم تا نابودی بشر!!!!!
خفن ترین خودرو جهان
تصاویری متفاوت از سربازان امریکایی
باحالا بیان تو
۞ مجموعه اینترنتی کلید اسرار ۞
چت روم بزرگ ایرانیان
سایت بزرگ ترنج
ماهیگیری برای تفریح
سرزمین بادها
دانلود اهنگ روز دنیا
دانلود نرم افزار کامپیوتر موبایل
گالری عکس روز
فروشگاه ارزان اینترنتی
^^ مرغ باغ ملکوت ^^
جوک و طنز 360 (18+)
سرگرمی+18
فروشگاه آنلاین عرضه کننده محصولات نایاب
وبلاگ تخصصی مهندسی مکانیک


 

آرشیو

 

تیر 1390 [1]
آذر 1389 [1]
آبان 1389 [15]
مهر 1389 [26]
شهریور 1389 [17]
تیر 1389 [113]
خرداد 1389 [128]
اردیبهشت 1389 [1252]
فروردین 1389 [1335]
اسفند 1388 [444]
آرشیو كامل

 

نویسنده

 

احسان [3287]

 

خبرنامه

 

 

آمار سایت

 


آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
»
»کاربر: Admin

 

Page Rank
این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !  به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !  ذخیره كردن صفحه!  اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها!  لینک RSS 
site map site map ror html site map
  Add to Technorati

 

لوگوی ما

 


 

 

تبلیغات

پروژه اسرارآمیز فیلادلفیا یا Philadelphia Expriment
  نویسنده :  احسان

در ادامه مطلب..........................
http://860.20upload.net/files/sh5/12870451343.jpg


پروژه اسرارآمیز فیلادلفیا یا رنگین کمان یكی ازآزمایشات مخفی ایالات متحده در سال 1943 برای ایجاد كردن تونل زمان و مكان بود . این آزمایش به طرز وحشتناكی پایان یافت و اگرچه اثرات آن هنوز در نقاط اطراف بندر فیلادلفیا دیده میشود ، نیروی دریایی امریكا كه مسئول این پروژه بود ، همچنان آنرا انكار میكند . آزمایشی كه در فیلادلفیا صورت گرفت بعدها به طرز اسرارآمیزی با پروژه مشابهی به نام (مونتاک) در سال 1983 پیوند خورد و حتی پای انسانهای عصر آینده و گذشته و حتی بیگانگان را به میان كشید . پیش از جنگ و در طول جنگ جهانی دوم نیروی دریایی امریكا دست به آزمایشاتی برای نامرئی كردن كشتی ها و هواپیماها كرد.


این نامرئی كردن بگونه ای بود كه رادارها دیگر قادر به ردیابی این وسایل نباشند و به این منظور كل جرم وسیله مورد نظر باید كاملا وارد بُعد دیگری از فضا – زمان شود تا جرم آن قابل ردیابی و بمباران نباشد.تحت نظر بزرگترین فیزیكدانان قرن از جمله "نیكلاس تسلا" و "جان ون نیومن" این پروژه در مساحتی بیش از 50 هكتار در كنار بندر فیلادلفیا شروع به كار كرد.
در آزمایشات اولیه با كمك دستگاه های بسیار عجیبی كه
نیكلاس تسلا ساخته بود ، تیم پژوهشی قادر بود وسایل كوچكی مثل میز و صندلی را ناپدید كند – به بُعد ناشناخته وارد كند و سپس آنها را بازگرداند – این آزمایشات پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود و كاملا واضح است كه با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته بود . در این میان تعداد كثیری از یهودیان آلمان و امریكا مخارج این پروژه عظیم را می پرداختند.
پس از آزمایشات اولیه كه تحت فرمان نیروی دریایی امریكا صورت میگرفت ، تصمیم بر آن شد كه تعدادی حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یك كشتی قرار دهند و آنرا به بُعد دیگری بفرستند . این حیوانات داخل قفسهای فلزی و در عرشه كشتی بودند . كشتی برای چند دقیقه كاملا ناپدید شد ولی وقتی برگشت تعدادی از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده میشد . قرار بر این شد كه تا كامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد تست قرار نگیرد ولی با این حال در تاریخ 12 آگوست 1943 كشتی   uss eldridge با همه خدمه اش مورد تست قرار گرفت.


ملوانان خبر نداشتند كه چه اتفاقی قرار است بیفتد . دستگاه ها شروع به كار كردند و كلیدها زده شدند . كشتی همراه همه خدمه اش ناپدید شد . تا چهار ساعت بعد كه دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشتند . شاهدان ماجرا گزارش دادند كه یك هاله سبز فسفری تمام كشتی را احاطه كرده بود.
خدمه كشتی در آتش می سوختند ... تعدادی دیوانه شده بودند ... تعدادی دچار حمله قلبی شدند ... تعدادی در بدنه و دیواره های كشتی ذوب شده بودند و زنده جان میدادند . بقیه خدمه هم مرده بودند.


گزارشات نیروی دریایی حكایت از این دارد كه چند ملوانی كه زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم ناظران ناپدید شدند (یا بخار شدند با به بُعد دیگر انتقال یافتند) . سوال این بود كه در این چهار ساعت كشتی به كجا رفته بود؟ دو بازمانده ای كه در این كشتی حضور داشتند ادعا میكنند كه در این چهار ساعت كشتی در یك تونل زمانی چهل ساله وارد شده بود . یعنی از سال 1943 به 1983 و دقیقا در زمان آزمایش مشابهی به نام "پروژه مونتاك" وارد شده بود . چرا و چگونه؟ معتقدند كه بیگانگان یعنی فضاییان در این میان نقشی فعال داشته اند . اگرچه گزارشات حضور چندین كشتی فضایی از انسانهای آینده را نیز در زمان این آزمایش تایید میكنند.
قضیه از این قرار است كه چهل سال بعد از آزمایش فیلادلفیا ، همان دانشمندانی كه نامشان در بالا ذكر شد ، دست به آزمایش مشابه دیگری در مكانی نزدیك فیلادلفیا زدند . نام این پروژه در پرونده های فوق سری نیروی دریایی "پروژه مونتاك" است . كشتی ای كه در سال 1943 ناپدید شده بود در  تونل به سال 1983 و در زمان انجام پروژه مونتاك جهش كرده بود . در این میان دو نفر از خدمه به نامهای "ئانكن" و "بیلك" از كشتی بیرون پریدند و در سال 1983 باقی ماندند درحالیكه خود كشتی و سایر خدمه به سال 1943 بازگشت و تمامی آنها جان پاخته بودند.


این دو بازمانده عضو خدمه نیروی دریایی نبودند بلكه دو محقق و دانشمند فیزیكدان و از دوستان "جان فون نیومن" و "نیكلاس تسلا" بودند كه به هر دلیلی آن روز در عرشه كشتی Eldridge حضور داشتند و در زمان مناسب به 40 سال آینده سفر كردند . طبق گزارشات خودشان ، جان فون نیومن دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب آماده كرده بوده است . آلبك میگوید: "وقتی ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت كه چهل سال است منتظر رسیدن شما هستم." . مشخص است كه این سفر 40 ساله در زمان با موفقیت و همانطور كه این دانشمندان پیش بینی كرده بودند انجام شده است . به گفته دانكن و بیلك یك نفر سوم هم همراه آنها بوده است ولی به علت اشتباهی كه در ساعت زمانی او اتفاق افتاده بود پس از ورود به سال 1983 او هر ساعت به اندازه یكسال پیر میشد و ظرف چند روز مرد . دانكن و بیلك هم اكنون در نیویورك زندگی میكنند و چند مصاحبه خصوصی بدون ذكر نامشان انجان داده اند . به گفته آنها ، "این اولین باری نبوده كه سفر در زمان صورت گرفته است . دانكن با دادن مشخصات و مدارك بسیاری ثابت كرده است كه برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و پس از گشوده شدن تونل ، به هر زمانی امكان سفر هست.


نیازی به لباس مخصوص یا هرگونه امكانات عجیب و غریبی نیست . این وسایل و آنتها هم روی زمین و هم مایلها زیر زمین در مونتاك كشیده شده اند."
بیلك نشان داد كه در سال 1943 آنها به مریخ فرستاده شده بودند تا شهرهای متروك وتونلهای زیر زمینی را بازرسی كنند . به گفته او مریخ هزاران سال است كه متروك شده و سكنه ندارد ولی هوای آن قابل تنفس و زندگی است.
به گفته دانكن یك تیم 20 نفره به همراه او به آینده و سال 6535 میلادی فرستاده شدند . آنجا سكنه ای دیده نشد . آنها از میدانی عظیم كه یك مجسمه غول آسا از یك اسب طلایی در وسط آن قرار داشته دیدن كردند . بنا بر اظهارات ، این آزمایش بارها تكرار شده و هربار آنها در همین مكان وارد شده بوند ، گویی كه جای دیگری در سال 6535 وجود ندارد.
همچنین گزارش میدهند كه در زمان آزمایشات ، چند كشتی فضایی بر فراز مونتاك پدیدار شدند كه قصد هیچگونه دخالتی نداشته و فقط مشاهده میكردند . متاسفانه تونل زمانی كه ایجاد شده بود یكی از UFO ها (موجودات فضایی) را به داخل خودش كشید و به سال 1943 انتقال داد . در این شرایط افرادیكه در سال 1943 بودند یوفو را یافتند . به گزارش دانكن چند یوفویی كه در سال 1983 بودند از آینده آمده بودند تا كارها را زیر نظر داشته باشند.


همچنین اطلاعات فوق العاده سری در مورد اوریون وگری ها و نقش آنها در دادن این تكنولوژی به زمینیان برای سفر در زمان وجود دارد كه قابل ذكر در اینجا نیست . تونل زمانی كه در بندر مونتاك فعال است سبب اتفاقات غیرمنتظره و عجیبی شده است كه حتی مردم عادی هم آنها را مشاهده كرده اند . از آن جمله یافته شدن جسد هیولا یا موجود افسانه ای دوپا در سواحل مونتاك است.
با توجه به جریان داشتن سفرهای زمانی و آزمایشات بسیاری كه در این بندر رخ میدهد ، كاملا طبیعی است كه تونلی در ماقبل تاریخ یا در زمان باستان گشوده شده باشد و این هیولا از آن زمان به این زمان پرتاب شده است .


منبع:ویکی پدیا
زندگی بهتر

.:   :.


برچسب ها : پروژه اسرارآمیز فیلادلفیا یا Philadelphia Expriment, سفر, زمان, آینده,
موضوع مطلب : در آینده, اخبار, آزمایشها,
  لینک ثابت | پنجشنبه 22 مهر 1389 |  نظرات شما ()

 


آخرین مطالب

توانمندی های منحصربفرد سیستم ماهواره های "گلوناس"
تصاویر نایاب از کلاه سبزهای ارتش (نوهد)
تیپ کماندویی ۶۵ نوهد
واحد ویژه نیروهای واکنش سریع موسوم به СОБР ..SOBR ....OMSN
نیروهای واکنش سریع و تامین امنیت زندانها و ارگانهای دولتی موسوم به osn_saturn
مرکز آموزشی Hatsavita محل آموزش نیروهای وِیژه روسیه در دل کوهستان
یگان ویژه موسوم به RUS
تیپ ویژه SPETSNAZ
نیروهای ویژه ضد تروریست روسیه (OMON)
خواب زمستانى خرس پیر به پایان مى رسد؟


درباره ما

 

نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»


یا مولا علی

ایمیل مدیر وبلاگ

 

پیوند روزانه

 

تصاویری متفاوت از سربازان امریکایی
گرافیک - دانلود عکس ، وکتور و نرم افزار های گرافیکی
ایران پرس
*•..•*آموزش ارایش و رنگ مو*•..•*
افزایش میل جنسی خانمها
گلوله نمک ! فقط بخون و بخند
اموزش تخصصی ارایش و زیبایی
فروش پستی لوازم زنا شویی با مجوز بهداشت
نمایشگاه مبل سفیر
خاطرات روزانه رونیکبرای تبادل لینک ابتدا لینک مارو بانام:  مرجع منابع نظامی و فناوری برتر   در وبلاگ یاسایتتان قراردهید

 

جستجو

 

Google
  
            
     در كل اینترنت
     در این سایت

 

نظرسنجی

 

به نظر شما کدام اتحاد قویتر است؟ 

ابر برچسب ها

 

 

لوگوی دوستان

 <--- لوگوی شما --->

 

Languages

 

 

 

 

كلیه حقوق این پایگاه اعم از مطالب ، عكس ها و... برای مدیر آن محفوظ بوده و كپی برداری غیر قانونی از آن در سایت ها ، وبلاگ ها و مجلات پیگرد قانونی دارد - Copyright © 2010